KuponperestV2
30 Kasım Cumartesi · 18:00
Nottingham Forest
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Ipswich Town

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,56

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%72
2.5 üst
%47
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
08.2106.42.70.90.2
110.0138.13.41.10.3
26.38.05.12.10.70.2
32.73.42.10.90.30.1
40.81.10.70.30.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 67%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%62
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Ipswich Town 1462.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1462).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Nottingham Forest 1603.
  • Ipswich Town deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Ipswich Town 1462.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Nottingham Forest 1603.
  • Ipswich Town deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Ipswich Town son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest kalesini maçların %17'inde, Ipswich Town %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven62/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Ipswich Town deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Ipswich Town deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Ipswich Town deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven66/100Orta risk
  • Ipswich Town için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • Ipswich Town için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Ipswich Town için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.