30 Kasım Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
NOT%39Beraberlik%28IPS%33
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%72
Güven58/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,25
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
2,52
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Ipswich Town 1462.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1462).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Nottingham Forest 1603.
- Ipswich Town deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,25, Ipswich Town 1,26).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Ipswich Town son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).