KuponperestV2
28 Eylül Cumartesi · 17:00
Nottingham Forest
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,40

En olası skor

0-0

%25

Ev sahibi kazanır
%35
Beraberlik
%38
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%26
1.5 üst
%42
2.5 üst
%17
3.5 üst
%4

Skor olasılık matrisi

012345
024165.61.30.20.0
118124.21.00.20.0
26.74.61.60.40.10.0
31.71.10.40.10.00.0
40.30.20.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 29%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Fulham 1617.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1617).
  • Simülasyonların %38'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Nottingham Forest 1603.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Fulham 1617.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Nottingham Forest 1603.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%65
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %62'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%80
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %17'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%49
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %17'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %17'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%10
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %17'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%2
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %17'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%51
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven49/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%90
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%33
Güven45/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %26'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%67
Güven45/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest kalesini maçların %17'inde, Fulham %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %74'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,68 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven72/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven41/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven72/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%8
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,43; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,43.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,43.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nottingham Forest — Fulham · Kuponperest