KuponperestV2
28 Eylül Cumartesi · 17:00
Nottingham Forest
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Fulham

Kuponperest analizi

NOT%33Beraberlik%35FUL%31

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%76
Güven49/100Orta riskModel uyumu 29%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,75

Beklenen gol (dep.)

0,68

Toplam beklenen gol

1,43

En olası skor

0-0

%24

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Fulham 1617.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1617).
  • Simülasyonların %38'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Nottingham Forest 1603.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %17'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven49/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,75, Fulham 0,68).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%33
Güven45/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %26'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).