18 Eylül Pazartesi · 19:45
Kuponperest analizi
NFO%52Beraberlik%29BUR%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 91%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Burnley 1456.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,43
Beklenen gol (dep.)
0,78
Toplam beklenen gol
2,22
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Burnley 1456.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1628 — 1456).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Nottingham Forest 1628.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,43, Burnley 0,78).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,43, Burnley 0,78).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).