KuponperestV2
26 Nisan Çarşamba · 19:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,10

En olası skor

1-1

%16

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%34
Deplasman kazanır
%39
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%62
2.5 üst
%35
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
012148.23.20.90.2
111147.73.00.90.2
25.56.33.71.40.40.1
31.72.01.20.50.10.0
40.40.50.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%74
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1628 — 1745).
  • Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Nottingham Forest 1628.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Nottingham Forest 1628.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %66'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,95, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,95, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,95, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,95, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,95, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,95, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,95, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,95, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Nottingham Forest kalesini maçların %17'inde, Brighton & Hove Albion %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven59/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven59/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven48/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,18 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,18 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nottingham Forest — Brighton & Hove Albion · Kuponperest