KuponperestV2
30 Ocak Salı · 19:30
Nottingham Forest
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Arsenal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

1,59

En olası skor

0-1

%21

Ev sahibi kazanır
%19
Beraberlik
%34
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%27
1.5 üst
%46
2.5 üst
%22
3.5 üst
%9

Skor olasılık matrisi

012345
02021124.21.10.2
111126.22.20.60.1
22.93.11.70.60.20.0
30.50.60.30.10.00.0
40.10.10.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%81
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Arsenal 1881.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1881).
  • Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Nottingham Forest 1603.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Arsenal 1881.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Nottingham Forest 1603.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %66'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%84
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,54, Arsenal 1,08).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,54, Arsenal 1,08).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,54, Arsenal 1,08).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,54, Arsenal 1,08).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%2
Güven80/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,54, Arsenal 1,08).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,54, Arsenal 1,08).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%71
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,54, Arsenal 1,08).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,54, Arsenal 1,08).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %27'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Nottingham Forest kalesini maçların %17'inde, Arsenal %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %73'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,54 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,54.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,54.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven80/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,54.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven53/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven80/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%14
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%15
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%7
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nottingham Forest — Arsenal · Kuponperest