KuponperestV2
31 Ağustos Cumartesi · 20:00
Nîmes Olympique
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Stade Brestois 29

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,99

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%79
2.5 üst
%56
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.68.26.02.91.10.3
18.0128.54.11.50.4
25.78.36.02.91.10.3
32.73.92.81.40.50.1
40.91.41.00.50.20.1
50.30.40.30.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 71%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%64
Elo gücü%53
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Stade Brestois 29 1578.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1578).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1578, Nîmes Olympique 1620.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Stade Brestois 29 1578.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1578, Nîmes Olympique 1620.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,42, Stade Brestois 29 1,46).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,42, Stade Brestois 29 1,46).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,42, Stade Brestois 29 1,46).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,42, Stade Brestois 29 1,46).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,42, Stade Brestois 29 1,46).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,42, Stade Brestois 29 1,46).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,42, Stade Brestois 29 1,46).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,42, Stade Brestois 29 1,46).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,01 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique kalesini maçların %17'inde, Stade Brestois 29 %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven64/100Orta risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven66/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nîmes Olympique — Stade Brestois 29 · Kuponperest