KuponperestV2
26 Ekim Cuma · 20:45
Nîmes Olympique
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Saint-Étienne

Kuponperest analizi

NOL%45Beraberlik%24SAI%30

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%85
Güven64/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,77, Saint-Étienne 1,48).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

1,77

Beklenen gol (dep.)

1,48

Toplam beklenen gol

3,24

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Saint-Étienne 1509.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1509).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Nîmes Olympique 1620.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,77, Saint-Étienne 1,48).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,77, Saint-Étienne 1,48).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven56/100Orta risk
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Nîmes Olympique — Saint-Étienne · Kuponperest