24 Mayıs Cuma · 21:05
Kuponperest analizi
NOL%23Beraberlik%22OLY%55
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven63/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Nîmes Olympique 1620.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,15
Beklenen gol (dep.)
2,06
Toplam beklenen gol
3,20
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Olympique Lyonnais 1741.
- Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1741).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Nîmes Olympique 1620.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,15, Olympique Lyonnais 2,06).
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,15, Olympique Lyonnais 2,06).
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,31 gol yedi.
- Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).