KuponperestV2
3 Şubat Pazar · 15:00
Nîmes Olympique
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Montpellier HSC

Kuponperest analizi

NOL%54Beraberlik%26MHS%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 77%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Montpellier HSC 1379.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,48

Beklenen gol (dep.)

0,86

Toplam beklenen gol

2,33

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Montpellier HSC 1379.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1379).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Nîmes Olympique 1620.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,48, Montpellier HSC 0,86).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,48, Montpellier HSC 0,86).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven65/100Orta risk
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Nîmes Olympique — Montpellier HSC · Kuponperest