11 Mayıs Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
NOL%22Beraberlik%20MON%58
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%70
Güven61/100Orta riskModel uyumu 75%
Neden?
- Monaco için beklenen gol: 2,52.
- Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
- Nîmes Olympique iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,36
Beklenen gol (dep.)
2,52
Toplam beklenen gol
3,87
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Monaco 1736.
- Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1736).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Nîmes Olympique 1620.
- Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Monaco 2,52).
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Monaco 2,52).
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).