KuponperestV2
25 Kasım Pazartesi · 20:00
Newcastle United
0-2Maç sonucu · İY 0-1
West Ham United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,66

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%72
1.5 üst
%89
2.5 üst
%69
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.75.25.33.61.80.7
14.18.78.75.82.91.2
23.47.07.04.72.41.0
31.93.83.82.61.30.5
40.81.51.51.00.50.2
50.20.50.50.30.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 88%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%59
Geçmiş frekans%55
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, West Ham United 1577.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1577).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Newcastle United 1625.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, West Ham United 1577.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Newcastle United 1625.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven59/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Newcastle United kalesini maçların %13'inde, West Ham United %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %28'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven71/100Düşük risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven58/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Newcastle United — West Ham United · Kuponperest