25 Kasım Pazartesi · 20:00
Kuponperest analizi
NUN%34Beraberlik%23WHA%43
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%58
Güven58/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- West Ham United için beklenen gol: 2,02.
- Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Newcastle United iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,62
Beklenen gol (dep.)
2,02
Toplam beklenen gol
3,64
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, West Ham United 1577.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1577).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Newcastle United 1625.
- West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,62, West Ham United 2,02).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).