KuponperestV2
3 Kasım Cumartesi · 15:00
Newcastle United
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Watford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,06

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%72
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%80
2.5 üst
%59
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.43.21.30.30.10.0
1107.93.00.80.10.0
2129.33.60.90.20.0
39.77.42.80.70.10.0
45.84.41.70.40.10.0
52.72.10.80.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 47%
Dixon-Coles%90
Monte Carlo%90
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%63
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Watford 1620.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1620).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Newcastle United 1632.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Watford 1620.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%37
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Newcastle United 1632.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Watford 0,77).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Watford 0,77).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Watford 0,77).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Watford 0,77).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Watford 0,77).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Watford 0,77).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Watford 0,77).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Watford 0,77).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven44/100Yüksek risk
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • Newcastle United kalesini maçların %10'inde, Watford %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,77 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,38.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven52/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,38.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,38.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven72/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Newcastle United — Watford · Kuponperest