KuponperestV2
5 Ekim Pazar · 16:00
Newcastle United
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Nottingham Forest

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 36 ms

Beklenen toplam gol

3,55

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%40
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%87
2.5 üst
%68
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
02.84.74.32.61.20.4
14.78.97.94.72.10.8
24.48.07.24.31.90.7
32.74.84.42.61.20.4
41.22.22.01.20.50.2
50.40.80.70.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 78%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Nottingham Forest 1603.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1638 — 1603).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Newcastle United 1638.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Nottingham Forest 1603.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Newcastle United 1638.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven57/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Newcastle United kalesini maçların %13'inde, Nottingham Forest %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,82.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,82.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,82.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven56/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven41/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,80.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Newcastle United — Nottingham Forest · Kuponperest