KuponperestV2
5 Ekim Pazar · 16:00
Newcastle United
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Nottingham Forest

Kuponperest analizi

NEW%41Beraberlik%24NOT%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%67
Güven57/100Orta riskModel uyumu 78%

Neden?

  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Beklenen gol (ev)

1,82

Beklenen gol (dep.)

1,80

Toplam beklenen gol

3,62

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Nottingham Forest 1603.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1638 — 1603).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Newcastle United 1638.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,82, Nottingham Forest 1,80).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven57/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).