KuponperestV2
2 Nisan Pazar · 16:30
Newcastle United
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Manchester United

Kuponperest analizi

NUN%36Beraberlik%27MUN%37

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven63/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Newcastle United 1626.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,39

Beklenen gol (dep.)

1,43

Toplam beklenen gol

2,82

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Manchester United 1673.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1626 — 1673).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Newcastle United 1626.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,39, Manchester United 1,43).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,39, Manchester United 1,43).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Newcastle United — Manchester United · Kuponperest