KuponperestV2
2 Ocak Çarşamba · 20:00
Newcastle United
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Manchester United

Kuponperest analizi

NUN%36Beraberlik%24MUN%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%69
Güven62/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Beklenen gol (ev)

1,65

Beklenen gol (dep.)

1,79

Toplam beklenen gol

3,45

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Manchester United 1713.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1713).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Newcastle United 1632.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,65, Manchester United 1,79).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,65, Manchester United 1,79).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Newcastle United — Manchester United · Kuponperest