26 Aralık Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
NUN%23Beraberlik%21MCI%57
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 99%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Newcastle United 1625.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,10
Beklenen gol (dep.)
1,97
Toplam beklenen gol
3,07
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Manchester City 1845.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1845).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Newcastle United 1625.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,10, Manchester City 1,97).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,10, Manchester City 1,97).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Manchester City son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).