KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 15:00
Newcastle United
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Leicester City

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 40 ms

Beklenen toplam gol

3,65

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%71
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%87
2.5 üst
%70
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.82.61.40.50.10.0
16.97.23.61.20.30.1
29.19.24.61.60.40.1
38.08.04.01.40.30.1
45.25.22.60.90.20.0
52.72.71.40.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 66%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%56
Elo gücü%65
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Leicester City 1430.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1430).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Newcastle United 1632.
  • Leicester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Leicester City 1430.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Newcastle United 1632.
  • Leicester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,61, Leicester City 1,01).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,61, Leicester City 1,01).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,61, Leicester City 1,01).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,61, Leicester City 1,01).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,61, Leicester City 1,01).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,61, Leicester City 1,01).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,61, Leicester City 1,01).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,61, Leicester City 1,01).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Newcastle United kalesini maçların %10'inde, Leicester City %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Leicester City deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven52/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Leicester City deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%49
Güven59/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Leicester City deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven47/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Newcastle United — Leicester City · Kuponperest