26 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
NUN%52Beraberlik%21ITO%27
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 üst%58
Güven48/100Yüksek riskModel uyumu 49%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,50, Ipswich Town 1,86).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,50
Beklenen gol (dep.)
1,86
Toplam beklenen gol
4,36
En olası skor
2-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Ipswich Town 1462.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1638 — 1462).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Ipswich Town 1462, Newcastle United 1638.
- Ipswich Town deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,50, Ipswich Town 1,86).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,50, Ipswich Town 1,86).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
- Ipswich Town son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,16 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Ipswich Town son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %76'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).