KuponperestV2
18 Mayıs Perşembe · 19:30

Kuponperest analizi

NUN%31Beraberlik%24B&%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven65/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Newcastle United 1626.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,30

Beklenen gol (dep.)

1,64

Toplam beklenen gol

2,94

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1626 — 1745).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Newcastle United 1626.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,30, Brighton & Hove Albion 1,64).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,30, Brighton & Hove Albion 1,64).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven54/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Newcastle United — Brighton & Hove Albion · Kuponperest