12 Ağustos Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
NUN%41Beraberlik%24AVI%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%80
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Newcastle United için beklenen gol: 1,56.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,56
Beklenen gol (dep.)
1,32
Toplam beklenen gol
2,87
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Aston Villa 1691.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1626 — 1691).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Newcastle United 1626.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,56, Aston Villa 1,32).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,56, Aston Villa 1,32).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).