11 Ağustos Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
NUN%25Beraberlik%22ARS%53
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven66/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1857, Newcastle United 1653.
- Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,19
Beklenen gol (dep.)
1,82
Toplam beklenen gol
3,01
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1653, Arsenal 1857.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1653 — 1857).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1857, Newcastle United 1653.
- Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,19, Arsenal 1,82).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,71 gol yedi.
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,19, Arsenal 1,82).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,71 gol yedi.
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Arsenal son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).