KuponperestV2
27 Nisan Pazar · 18:15
Nantes
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

3,36

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%55
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%86
2.5 üst
%65
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.57.27.35.02.51.0
14.69.49.66.53.31.3
23.06.16.34.32.20.9
31.32.72.71.90.90.4
40.40.90.90.60.30.1
50.10.20.20.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 90%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Toulouse 1644.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1644).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Nantes 1500.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Toulouse 1644.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Nantes 1500.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,31, Toulouse 2,04).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,31, Toulouse 2,04).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,31, Toulouse 2,04).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,31, Toulouse 2,04).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,31, Toulouse 2,04).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,31, Toulouse 2,04).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,31, Toulouse 2,04).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,31, Toulouse 2,04).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven53/100Orta risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • Nantes kalesini maçların %13'inde, Toulouse %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven60/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven58/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven56/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nantes — Toulouse · Kuponperest