KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 17:00
Nantes
0-3Maç sonucu · İY 0-0
Stade Rennais FC 1901

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

4,13

En olası skor

2-2

%8

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%74
1.5 üst
%91
2.5 üst
%76
3.5 üst
%60

Skor olasılık matrisi

012345
01.73.33.32.21.10.4
13.57.07.04.62.30.9
23.77.37.34.92.41.0
32.65.15.13.41.70.7
41.32.72.71.80.90.4
50.61.11.10.80.40.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 77%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%60
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1707).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Nantes 1500.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Nantes 1500.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 2,10, Stade Rennais FC 1901 2,00).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 2,10, Stade Rennais FC 1901 2,00).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 2,10, Stade Rennais FC 1901 2,00).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 2,10, Stade Rennais FC 1901 2,00).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 2,10, Stade Rennais FC 1901 2,00).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 2,10, Stade Rennais FC 1901 2,00).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 2,10, Stade Rennais FC 1901 2,00).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 2,10, Stade Rennais FC 1901 2,00).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven55/100Orta risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • Nantes kalesini maçların %13'inde, Stade Rennais FC 1901 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %26'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven57/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven35/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven66/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven59/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven66/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nantes — Stade Rennais FC 1901 · Kuponperest