KuponperestV2
25 Ağustos Cumartesi · 20:00
Nantes
1-1Maç sonucu · İY 0-1
SM Caen

Kuponperest analizi

NAN%39Beraberlik%31SCA%30

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%82
Güven61/100Orta riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,21, SM Caen 0,89).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,21

Beklenen gol (dep.)

0,89

Toplam beklenen gol

2,10

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, SM Caen 1620.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1620).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Nantes 1500.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,21, SM Caen 0,89).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%63
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,21, SM Caen 0,89).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Nantes — SM Caen · Kuponperest