KuponperestV2
30 Ocak Çarşamba · 21:00
Nantes
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Saint-Étienne

Kuponperest analizi

NAN%46Beraberlik%26SAI%28

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%72
Güven56/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Saint-Étienne 1509.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,84

Beklenen gol (dep.)

1,21

Toplam beklenen gol

3,05

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Saint-Étienne 1509.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1509).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Nantes 1500.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,84, Saint-Étienne 1,21).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,84, Saint-Étienne 1,21).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven54/100Orta risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Nantes — Saint-Étienne · Kuponperest