KuponperestV2
17 Nisan Çarşamba · 19:00
Nantes
3-2Maç sonucu · İY 2-1
Paris Saint-Germain

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

3,10

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%62
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%83
2.5 üst
%62
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.28.79.16.23.21.3
14.69.69.96.83.51.5
22.55.25.43.71.90.8
30.91.92.01.40.70.3
40.30.50.50.40.20.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 85%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%82
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Paris Saint-Germain 1858.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1858).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nantes 1500.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Paris Saint-Germain 1858.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nantes 1500.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,09, Paris Saint-Germain 2,07).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,09, Paris Saint-Germain 2,07).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,09, Paris Saint-Germain 2,07).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,09, Paris Saint-Germain 2,07).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,09, Paris Saint-Germain 2,07).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,09, Paris Saint-Germain 2,07).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,09, Paris Saint-Germain 2,07).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,09, Paris Saint-Germain 2,07).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven56/100Orta risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • Nantes kalesini maçların %13'inde, Paris Saint-Germain %47'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven62/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven70/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven65/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven60/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nantes — Paris Saint-Germain · Kuponperest