10 Şubat Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
NAN%37Beraberlik%27NOL%36
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%63
Güven50/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Nantes 1500.
- Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,48
Beklenen gol (dep.)
1,29
Toplam beklenen gol
2,76
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Nîmes Olympique 1620.
- Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Nantes 1500.
- Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,48, Nîmes Olympique 1,29).
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,48, Nîmes Olympique 1,29).
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).