KuponperestV2
23 Eylül Cumartesi · 17:00
Nantes
5-3Maç sonucu · İY 1-1
Lorient

Kuponperest analizi

NAN%26Beraberlik%28LOR%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%74
Güven67/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Nantes 1500.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

0,94

Beklenen gol (dep.)

1,36

Toplam beklenen gol

2,31

En olası skor

0-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Lorient 1624.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1624).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Nantes 1500.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,94, Lorient 1,36).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,94, Lorient 1,36).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Nantes — Lorient · Kuponperest