KuponperestV2
31 Mart Pazar · 17:00
Nantes
2-3Maç sonucu · İY 0-0
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,47

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%20
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%54
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%71
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.714115.62.20.7
17.6129.44.91.90.6
23.35.24.12.10.80.3
31.01.51.20.60.20.1
40.20.30.30.10.10.0
50.00.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 97%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%80
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Lille OSC 1750.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1750).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Nantes 1500.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Lille OSC 1750.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Nantes 1500.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Nantes kalesini maçların %13'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,88 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven61/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nantes — Lille OSC · Kuponperest