KuponperestV2
31 Mart Pazar · 17:00
Nantes
2-3Maç sonucu · İY 0-0
Lille OSC

Kuponperest analizi

NAN%20Beraberlik%23LOS%56

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%80
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Nantes 1500.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,88

Beklenen gol (dep.)

1,57

Toplam beklenen gol

2,45

En olası skor

0-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Lille OSC 1750.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1750).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Nantes 1500.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 0,88, Lille OSC 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Nantes — Lille OSC · Kuponperest