KuponperestV2
24 Kasım Pazar · 17:00
Nantes
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Le Havre

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,88

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%79
2.5 üst
%54
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
06.08.35.82.70.90.3
18.6128.23.81.30.4
26.18.55.92.70.90.3
32.94.02.81.30.40.1
41.01.41.00.50.20.0
50.30.40.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 76%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%67
Elo gücü%57
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Le Havre 1492.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1492).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Nantes 1500.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Le Havre 1492.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Nantes 1500.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,43, Le Havre 1,39).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,43, Le Havre 1,39).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,43, Le Havre 1,39).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,43, Le Havre 1,39).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,43, Le Havre 1,39).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,43, Le Havre 1,39).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,43, Le Havre 1,39).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,43, Le Havre 1,39).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Nantes kalesini maçların %13'inde, Le Havre %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven61/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven62/100Orta risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,39.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,39.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,39.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,58 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,58 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nantes — Le Havre · Kuponperest