KuponperestV2
4 Kasım Pazar · 15:00
Nantes
5-0Maç sonucu · İY 1-0
EA Guingamp

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,85

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%76
2.5 üst
%55
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
05.66.23.41.20.30.1
110.0116.02.20.60.1
28.99.85.42.00.50.1
35.35.83.21.20.30.1
42.42.61.40.50.10.0
50.80.90.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 71%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%79
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, EA Guingamp 1620.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Nantes 1500.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, EA Guingamp 1620.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Nantes 1500.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,78, EA Guingamp 1,10).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,78, EA Guingamp 1,10).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,78, EA Guingamp 1,10).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,78, EA Guingamp 1,10).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,78, EA Guingamp 1,10).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,78, EA Guingamp 1,10).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,78, EA Guingamp 1,10).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,78, EA Guingamp 1,10).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Nantes kalesini maçların %13'inde, EA Guingamp %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven53/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven38/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven54/100Orta risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nantes — EA Guingamp · Kuponperest