KuponperestV2
25 Ağustos Pazar · 17:00
Nantes
2-0Maç sonucu · İY 1-0
AJ Auxerre

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,63

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%88
2.5 üst
%70
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.94.53.61.90.70.2
15.78.97.03.71.50.5
25.68.86.93.61.40.5
33.75.84.62.40.90.3
41.82.92.31.20.50.1
50.71.10.90.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, AJ Auxerre 1576.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1576).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Nantes 1500.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, AJ Auxerre 1576.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Nantes 1500.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,97, AJ Auxerre 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,97, AJ Auxerre 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,97, AJ Auxerre 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,97, AJ Auxerre 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,97, AJ Auxerre 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,97, AJ Auxerre 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,97, AJ Auxerre 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,97, AJ Auxerre 1,57).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Nantes kalesini maçların %13'inde, AJ Auxerre %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven55/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven35/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven69/100Düşük risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nantes — AJ Auxerre · Kuponperest