KuponperestV2
8 Kasım Cuma · 23:15
Moreirense
3-2Maç sonucu · İY 0-1
Gil Vicente

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,19

En olası skor

0-1

%16

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%63
2.5 üst
%36
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
011148.73.71.10.3
110138.23.41.10.3
24.96.23.91.60.50.1
31.51.91.20.50.20.0
40.40.50.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 71%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%71
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Gil Vicente 1555.
  • Moreirense iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1528 — 1555).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Moreirense 1528.
  • Gil Vicente deplasmanda oynadığı 4 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Gil Vicente 1555.
  • Moreirense iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Moreirense 1528.
  • Gil Vicente deplasmanda oynadığı 4 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 0,94, Gil Vicente 1,25).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%63
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 0,94, Gil Vicente 1,25).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 0,94, Gil Vicente 1,25).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 0,94, Gil Vicente 1,25).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 0,94, Gil Vicente 1,25).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 0,94, Gil Vicente 1,25).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Moreirense son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 0,94, Gil Vicente 1,25).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Moreirense son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 0,94, Gil Vicente 1,25).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Moreirense son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Moreirense son 10 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • Moreirense kalesini maçların %10'inde, Gil Vicente %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven47/100Yüksek risk
  • Moreirense için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven45/100Yüksek risk
  • Moreirense için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven64/100Yüksek risk
  • Moreirense için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven47/100Orta risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Moreirense iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven45/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Moreirense iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Moreirense iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven37/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven45/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Moreirense — Gil Vicente · Kuponperest