KuponperestV2
7 Nisan Pazar · 15:00
Monza
2-4Maç sonucu · İY 1-0
SSC Napoli

Kuponperest analizi

MON%26Beraberlik%20SNA%54

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%74
Güven68/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,73, SSC Napoli 2,16).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,73

Beklenen gol (dep.)

2,16

Toplam beklenen gol

3,90

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, SSC Napoli 1761.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1761).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Monza 1431.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,73, SSC Napoli 2,16).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,73, SSC Napoli 2,16).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven64/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Monza — SSC Napoli · Kuponperest