7 Nisan Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
MON%26Beraberlik%20SNA%54
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%74
Güven68/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,73, SSC Napoli 2,16).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,73
Beklenen gol (dep.)
2,16
Toplam beklenen gol
3,90
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, SSC Napoli 1761.
- Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1761).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Monza 1431.
- SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,73, SSC Napoli 2,16).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,73, SSC Napoli 2,16).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).