KuponperestV2
28 Ocak Pazar · 15:00
Monza
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,93

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%73
1.5 üst
%89
2.5 üst
%77
3.5 üst
%56

Skor olasılık matrisi

012345
02.23.42.91.60.70.2
14.57.76.33.51.40.5
25.18.57.03.91.60.5
33.86.35.22.91.20.4
42.13.52.91.60.70.2
50.91.51.30.70.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%77
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Sassuolo Calcio 1569.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1569).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Monza 1431.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Sassuolo Calcio 1569.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Monza 1431.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,22, Sassuolo Calcio 1,65).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,22, Sassuolo Calcio 1,65).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,22, Sassuolo Calcio 1,65).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,22, Sassuolo Calcio 1,65).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%35
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,22, Sassuolo Calcio 1,65).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,22, Sassuolo Calcio 1,65).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,22, Sassuolo Calcio 1,65).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,22, Sassuolo Calcio 1,65).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven66/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %27'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven73/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 2,22.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven45/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,22.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,22.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Sassuolo Calcio · Kuponperest