KuponperestV2
3 Mayıs Çarşamba · 21:00
Monza
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Roma

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,73

En olası skor

1-3

%7

Ev sahibi kazanır
%19
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%63
Karşılıklı gol
%79
1.5 üst
%95
2.5 üst
%85
3.5 üst
%71

Skor olasılık matrisi

012345
01.02.74.03.92.91.7
11.64.97.06.85.02.9
21.44.26.15.94.32.5
30.82.43.53.42.51.5
40.41.11.51.51.10.6
50.10.40.50.50.40.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Roma 1844.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1844).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%65
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Monza 1431.
  • Roma deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Roma 1844.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Monza 1431.
  • Roma deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,74, Roma 2,92).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,74, Roma 2,92).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,74, Roma 2,92).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,74, Roma 2,92).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%51
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,74, Roma 2,92).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,74, Roma 2,92).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,74, Roma 2,92).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,74, Roma 2,92).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%75
Güven63/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %79'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Roma %53'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %21'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven74/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven74/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven78/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,92.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%80
Güven75/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,92.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%57
Güven64/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,92.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%87
Güven66/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%61
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven66/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Roma · Kuponperest