KuponperestV2
6 Ekim Pazar · 19:00
Monza
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Roma

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

4,72

En olası skor

1-2

%7

Ev sahibi kazanır
%19
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%64
Karşılıklı gol
%78
1.5 üst
%95
2.5 üst
%85
3.5 üst
%70

Skor olasılık matrisi

012345
01.02.84.24.13.01.8
11.64.87.17.05.13.0
21.44.16.05.94.42.6
30.82.33.43.32.51.5
40.31.01.41.41.10.6
50.10.30.50.50.40.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Roma 1839.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1839).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%66
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Monza 1431.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Roma 1839.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Monza 1431.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,70, Roma 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,70, Roma 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,70, Roma 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%65
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,70, Roma 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%50
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,70, Roma 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,70, Roma 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,70, Roma 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,70, Roma 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven64/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Roma %53'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %22'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven75/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven77/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%80
Güven76/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%57
Güven66/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%58
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%94
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.