KuponperestV2
2 Kasım Cumartesi · 20:45
Monza
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Milan

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,33

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%22
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%59
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
03.47.07.65.42.91.2
14.19.19.66.83.61.5
22.75.76.14.32.31.0
31.12.42.61.81.00.4
40.40.80.80.60.30.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%63
Geçmiş frekans%58
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Milan 1752.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1752).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Monza 1431.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Milan 1752.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Monza 1431.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,27, Milan 2,13).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,27, Milan 2,13).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,27, Milan 2,13).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,27, Milan 2,13).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,27, Milan 2,13).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,27, Milan 2,13).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,27, Milan 2,13).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,27, Milan 2,13).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Milan %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven59/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Milan için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven62/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven66/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Milan · Kuponperest