Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
3,93
En olası skor
0-3
%9
- Ev sahibi kazanır
- %12
- Beraberlik
- %18
- Deplasman kazanır
- %70
- Karşılıklı gol
- %65
- 1.5 üst
- %91
- 2.5 üst
- %76
- 3.5 üst
- %55
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2.0 | 5.3 | 7.5 | 7.0 | 4.9 | 2.7 |
| 1 | 2.2 | 6.3 | 8.7 | 8.1 | 5.6 | 3.1 |
| 2 | 1.3 | 3.6 | 5.0 | 4.7 | 3.3 | 1.8 |
| 3 | 0.5 | 1.4 | 1.9 | 1.8 | 1.3 | 0.7 |
| 4 | 0.1 | 0.4 | 0.6 | 0.5 | 0.4 | 0.2 |
| 5 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 2.5 üst
Uyum 98%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Lazio 1760.
- Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1760).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Monza 1431.
- Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Lazio 1760.
- Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Monza 1431.
- Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,16, Lazio 2,79).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,16, Lazio 2,79).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,16, Lazio 2,79).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,16, Lazio 2,79).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,16, Lazio 2,79).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,16, Lazio 2,79).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,16, Lazio 2,79).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,16, Lazio 2,79).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Monza kalesini maçların %7'inde, Lazio %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Monza için beklenen gol: 1,16.
- İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Monza için beklenen gol: 1,16.
- İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Monza için beklenen gol: 1,16.
- İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 2,79.
- Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
- Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 2,79.
- Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
- Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 2,79.
- Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
- Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,74 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,74 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,74 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,74 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,74 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,74 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,95.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,95.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.