22 Aralık Pazar · 22:45
Kuponperest analizi
MON%23Beraberlik%20JUV%57
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%63
Güven55/100Orta riskModel uyumu 58%
Neden?
- Juventus için beklenen gol: 2,23.
- Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
- Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,54
Beklenen gol (dep.)
2,23
Toplam beklenen gol
3,77
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Juventus 1743.
- Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1743).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Monza 1431.
- Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,54, Juventus 2,23).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,54, Juventus 2,23).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
- Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).