KuponperestV2
1 Şubat Cumartesi · 15:00
Monza
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Hellas Verona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,50

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%87
2.5 üst
%66
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.04.33.31.70.60.2
15.79.06.73.41.30.4
25.99.06.83.51.30.4
34.06.14.62.30.90.3
42.03.12.31.20.50.1
50.81.20.90.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 91%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Hellas Verona 1427.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1427).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Monza 1431.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Hellas Verona 1427.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Monza 1431.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,03, Hellas Verona 1,52).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,03, Hellas Verona 1,52).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,03, Hellas Verona 1,52).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,03, Hellas Verona 1,52).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,03, Hellas Verona 1,52).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,03, Hellas Verona 1,52).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,03, Hellas Verona 1,52).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,03, Hellas Verona 1,52).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven64/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Hellas Verona %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven71/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven49/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven43/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Hellas Verona · Kuponperest