KuponperestV2
18 Mayıs Pazar · 21:45
Monza
1-3Maç sonucu · İY 1-0
Empoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,89

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%25
Karşılıklı gol
%71
1.5 üst
%89
2.5 üst
%74
3.5 üst
%54

Skor olasılık matrisi

012345
02.13.22.61.40.60.2
14.57.56.03.21.30.4
25.38.56.93.71.50.5
34.06.55.32.81.10.4
42.33.73.01.60.70.2
51.11.71.40.70.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 83%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%68
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Empoli 1507.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1507).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Monza 1431.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Empoli 1507.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Monza 1431.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,30, Empoli 1,61).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,30, Empoli 1,61).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,30, Empoli 1,61).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,30, Empoli 1,61).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,30, Empoli 1,61).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,30, Empoli 1,61).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,30, Empoli 1,61).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,30, Empoli 1,61).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven64/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Empoli %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %29'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven71/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 2,30.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven44/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,30.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,30.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven53/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven40/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Empoli · Kuponperest