KuponperestV2
5 Nisan Cumartesi · 16:00
Monza
1-3Maç sonucu · İY 1-2
Como 1907

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

4,17

En olası skor

1-3

%10

Ev sahibi kazanır
%11
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%73
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%91
2.5 üst
%78
3.5 üst
%63

Skor olasılık matrisi

012345
01.64.46.66.54.82.8
11.85.68.28.05.93.5
21.23.45.05.03.72.2
30.51.42.12.01.50.9
40.10.40.60.60.50.3
50.00.10.20.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 2.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%57
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Como 1907 1807.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1807).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%72
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Monza 1431.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Como 1907 1807.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Monza 1431.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,23, Como 1907 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,23, Como 1907 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,23, Como 1907 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,23, Como 1907 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%41
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,23, Como 1907 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,23, Como 1907 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,23, Como 1907 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,23, Como 1907 2,95).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven69/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven69/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Como 1907 %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven59/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven76/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven73/100Düşük risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%75
Güven58/100Orta risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%57
Güven65/100Orta risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%13
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Como 1907 · Kuponperest