KuponperestV2
16 Mart Cumartesi · 15:00
Monza
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Cagliari Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 88 ms

Beklenen toplam gol

4,08

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%77
1.5 üst
%93
2.5 üst
%78
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.83.12.91.80.80.3
13.77.16.54.01.90.7
24.27.87.24.52.10.8
33.15.75.33.31.50.6
41.73.22.91.80.80.3
50.81.41.30.80.40.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 74%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%68
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Cagliari Calcio 1549.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1549).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Monza 1431.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Cagliari Calcio 1549.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Monza 1431.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven59/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Cagliari Calcio %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %23'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven72/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven46/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven63/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven59/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven37/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Cagliari Calcio · Kuponperest